Wyświetlanie 121–132 z 423 wynikówPosortowane według najnowszych
Kategorie produktów
Filter by price
Sklep
Pompa zatapialna KSM 21.5
SKU:
KSM_21_5_F
Dostępny
2523,73 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 1750l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 23m |
| Maksymalne ciśnienie | 2,3atm |
| Zasilanie | 400V |
Inteligentny zestaw hydroforowy DRAGON PRO, 750W
SKU:
DRAGON_PRO
Brak na magazynie
1322,06 zł z VAT| Waga | 10,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 34 × 24 × 36 cm |
| Maksymalna wydajność | 100l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 42m |
| Maksymalne ciśnienie | 4,2atm |
| Zasilanie | 230V |
Zestaw hydroforowy Dragon
SKU:
DRAGON
Dostępny
1266,09 zł z VAT| Waga | 9,62 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 18,5 × 31 cm |
| Maksymalna wydajność | 100l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 40m |
| Maksymalne ciśnienie | 4atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna FDM 2.55
SKU:
FDM_2_55_F
Dostępny
1224,91 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 220l/min |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie | 1,3atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa pionowa VM12-8.5-8T
SKU:
VM12_8.5_8T
Dostępny
2905,99 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 365l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 85m |
| Maksymalne ciśnienie | 8,5atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa pionowa VM12-8.5-7T
SKU:
VM12_8.5_7T
Brak na magazynie
2787,72 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 365l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 74m |
| Maksymalne ciśnienie | 7,4atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa pionowa VM12-8.5-6T
SKU:
VM12_8.5_6T
Dostępny
2117,19 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 365l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 65m |
| Maksymalne ciśnienie | 6,5atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa pionowa VM12-8.5-5T
SKU:
VM12_8.5_5T
Dostępny
2175,27 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 365l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 55m |
| Maksymalne ciśnienie | 5,5atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa pionowa VM12-8.5-4T
SKU:
VM12_8.5_4T
Dostępny
1633,56 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 365l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 44m |
| Maksymalne ciśnienie | 4,4atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa pionowa VM8-9-5T
SKU:
VM8_9_5T
Dostępny
1735,99 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 305l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 52m |
| Maksymalne ciśnienie | 5,2atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa pionowa VM8-9-4T
SKU:
VM8_9_4T
Dostępny
1636,73 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 305l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 42m |
| Maksymalne ciśnienie | 4,2atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa pionowa VM4-9-5T
SKU:
VM4_9_5T
Dostępny
1618,78 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 110l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 54m |
| Maksymalne ciśnienie | 5,4atm |
| Zasilanie | 400V |
