Wyświetlanie 145–156 z 423 wynikówPosortowane według najnowszych
Kategorie produktów
Filter by price
Sklep
Pompa zatapialna GESSPIT J10P
SKU:
J10_P
Brak na magazynie
1622,61 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 210l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 9,5m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,95atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zanurzeniowa GESSPIT J10
SKU:
J10
Brak na magazynie
1174,73 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 210l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 9,5m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,95atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna 100C25.5
SKU:
100C_25.5_ZE_STOPĄ_SPRZ
Dostępny
8311,45 zł z VAT| Waga | 88 kg |
|---|---|
| Wymiary | 83 × 32 × 37 cm |
| Maksymalna wydajność | 1750l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 27m |
| Maksymalne ciśnienie | 2,7atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa zatapialna 100U411 (VORTEX)
SKU:
100_U_411
Dostępny
10156,18 zł z VAT| Waga | 178,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 106,5 × 39 × 49 cm |
| Maksymalna wydajność | 3150l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 18m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,8atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa zatapialna 100KBS46
SKU:
100_KBS_46
Dostępny
12015,71 zł z VAT| Waga | 160,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 89 × 45,5 × 46 cm |
| Maksymalna wydajność | 1500l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 17m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,7atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa zatapialna FBM800
SKU:
FBM_800
Dostępny
938,74 zł z VAT| Waga | 15,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 22 × 40 cm |
| Maksymalna wydajność | 300l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 15m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,5atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna FBM480
SKU:
FBM_480
Dostępny
772,96 zł z VAT| Waga | 13,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 22 × 37 cm |
| Maksymalna wydajność | 230l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 11,5m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,15atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa stacjonarna WZ550 z osprzętem
SKU:
WZ_550_UZBROJONA_BSK2
Dostępny
287,51 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 40l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 45m |
| Maksymalne ciśnienie | 4,5atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa stacjonarna WZ 550
SKU:
WZ_550_230V
Dostępny
| Maksymalna wydajność | 40l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 45m |
| Maksymalne ciśnienie | 4,5atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa stacjonarna WZ370 z osprzętem
SKU:
WZ_370_UZBROJONA_BSK2
Dostępny
218,50 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 30l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 33m |
| Maksymalne ciśnienie | 3,3atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa stacjonarna WZ 370
SKU:
WZ_370_230V
Dostępny
| Maksymalna wydajność | 30l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 33m |
| Maksymalne ciśnienie | 3,3atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa stacjonarna MH 1300 INOX z osprzętem
SKU:
MH_1300_INOX_UZBROJONA_BSK2
Dostępny
616,85 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 85l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 50m |
| Maksymalne ciśnienie | 5atm |
| Zasilanie | 230V |
