Wyświetlanie 169–180 z 423 wynikówPosortowane według najnowszych
Kategorie produktów
Filter by price
Sklep
Pompa pionowa wielostopniowa CVE125-10T
SKU:
CVE_125-10T
Dostępny
2164,71 zł z VAT| Waga | 48,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 36 × 33,5 × 79,5 cm |
| Maksymalna wydajność | 170l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 148m |
| Maksymalne ciśnienie | 14,8atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa pionowa CVF20-8T
SKU:
CVF_20_8T
Brak na magazynie
7999,00 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 500l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 113m |
| Maksymalne ciśnienie | 11,3atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa pionowa CV5-29
SKU:
CV5_29
Dostępny
5207,97 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 130l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 195m |
| Maksymalne ciśnienie | 19,5atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa pionowa wielostopniowa CV5-16
SKU:
CV5_16
Dostępny
4070,71 zł z VAT| Waga | 42 kg |
|---|---|
| Wymiary | 32,5 × 29 × 102,5 cm |
| Maksymalna wydajność | 130l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 108m |
| Maksymalne ciśnienie | 10,8atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa pionowa wielostopniowa CV3-23
SKU:
CV3_23
Brak na magazynie
3033,76 zł z VAT| Waga | 42 kg |
|---|---|
| Wymiary | 32 × 29 × 100 cm |
| Maksymalna wydajność | 75l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 142m |
| Maksymalne ciśnienie | 14,2atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa pionowa wielostopniowa CV3-15
SKU:
CV3_15
Dostępny
2485,72 zł z VAT| Waga | 32,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 32,5 × 29 × 82 cm |
| Maksymalna wydajność | 75l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 94m |
| Maksymalne ciśnienie | 9,4atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa pionowa wielostopniowa CV15-7
SKU:
CV15_7
Brak na magazynie
5295,61 zł z VAT| Waga | 34,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 47,3 × 37,4 × 122 cm |
| Maksymalna wydajność | 400l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 99m |
| Maksymalne ciśnienie | 9,9atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa pionowa wielostopniowa CV10-9
SKU:
CV10_9
Dostępny
3856,35 zł z VAT| Waga | 64,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 43 × 32 × 95 cm |
| Maksymalna wydajność | 235l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 95m |
| Maksymalne ciśnienie | 9,5atm |
| Zasilanie | 400V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO PWM 25-8/180
SKU:
EPO_25_8_180_PWM
Dostępny
| Maksymalna wydajność | 60l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 8m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,8atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa głębinowa jednowrzecionowa JSPG INOX 4″
SKU:
JSPG_INOX_4"_1
Brak na magazynie
1291,19 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 56l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 100m |
| Maksymalne ciśnienie | 10atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa głębinowa jednowrzecionowa JSPG INOX 3″
SKU:
JSPG_INOX_3"_0_75
Brak na magazynie
961,34 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 36l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 100m |
| Maksymalne ciśnienie | 10atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa głębinowa jednowrzecionowa JSPG 1″
SKU:
JSPG_1"
Dostępny
| Maksymalna wydajność | 40l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 80m |
| Maksymalne ciśnienie | 8atm |
| Zasilanie | 400V |
