Wyświetlanie 193–204 z 423 wynikówPosortowane według najnowszych
Kategorie produktów
Filter by price
Sklep
Wymiennik stojący BSV 300L z jedną wężownicą c.w.u
SKU:
WYMIENNIK_BSV_300L_1W
Dostępny
Wymiennik stojący BSV 200L z jedną wężownicą c.w.u
SKU:
WYMIENNIK_BSV_200L_1W
Dostępny
Wymiennik stojący BSV 150L z jedną wężownicą c.w.u
SKU:
WYMIENNIK_BSV_150L_1W
Dostępny
Wymiennik stojący BST 300, z dwiema wężownicami c.w.u
SKU:
WYMIENNIK_BST_300_2W
Brak na magazynie
Wymiennik stojący BST 200, z dwiema wężownicami c.w.u
SKU:
WYMIENNIK_BST_200_2W
Dostępny
Pompa zatapialna z rozdrabniaczem WQD7-12-1.1 17H
SKU:
WQD_7_12_1.1_230V_17H
Dostępny
| Maksymalna wydajność | 266l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 17m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,7atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna z rozdrabniaczem WQD7-12-1.1 13H
SKU:
WQD_7_12_1.1_230V_13H
Brak na magazynie
| Maksymalna wydajność | 266l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 13m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,3atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna z rozdrabniaczem WQD10-22-2.2 230V
SKU:
WQD_10_22_2.2_230V
Dostępny
564,94 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 250l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 25m |
| Maksymalne ciśnienie | 2,5atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna z rozdrabniaczem WQD10-18-1.5 230V
SKU:
WQD_10_18_1.5_230V
Dostępny
545,93 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 350l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 17m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,7atm |
| Zasilanie | 230V |
