Wyświetlanie 229–240 z 423 wynikówPosortowane według najnowszych
Kategorie produktów
Filter by price
Sklep
Filtr magnetyczny seperator zanieczyszczeń ODMULNIK 6/4″ DN40
SKU:
ODMULNIK_6/4
Dostępny
523,12 zł z VATPompa obiegowa LPS 50/18-1500F
SKU:
LPS_50_18_1500F_KOŁNIERZ
Dostępny
1550,88 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 366l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 18m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,8atm |
| Zasilanie | 230V |
Filtr magnetyczny seperator zanieczyszczeń ODMULNIK 5/4″ DN32
SKU:
ODMULNIK_5/4
Dostępny
489,69 zł z VATFiltr magnetyczny seperator zanieczyszczeń ODMULNIK 3/4″ DN20
SKU:
ODMULNIK_M_3/4CAL_NIKIEL
Dostępny
268,21 zł z VATPompa obiegowa LPS 40/15-750F
SKU:
LPS_40_15_750F_KOŁNIERZ
Dostępny
1271,81 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 233l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 15m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,5atm |
| Zasilanie | 230V |
Filtr magnetyczny seperator zanieczyszczeń ODMULNIK 1″ DN25
SKU:
ODMULNIK_M_1CAL_NIKIEL
Dostępny
285,42 zł z VATPompa obiegowa LPS 40/11-550F
SKU:
LPS_40_11_550F_KOŁNIERZ
Brak na magazynie
858,63 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 200l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 11m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,1atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa obiegowa LPS 50/12-750F
SKU:
LPS_50_12_750F_KOŁNIERZ
Brak na magazynie
1398,27 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 300l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 12m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,2atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa obiegowa LPS 40/80-220
SKU:
LPS_40_80_220
Dostępny
434,00 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 170l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 8m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,8atm |
| Zasilanie | 230V |
