Wyświetlanie 253–264 z 423 wynikówPosortowane według najnowszych
Kategorie produktów
Filter by price
Sklep
Pompa obiegowa LPS 25-4-180MM – BASIC
SKU:
LPS_25_40S_180_BASIC
Dostępny
| Maksymalna wydajność | 25l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 4m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,4atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa obiegowa LPS 25-40-180 + kabel z wtyczką + śrubunki
SKU:
LPS_25_40S_180
Dostępny
| Maksymalna wydajność | 25l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 4m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,4atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna LIFT 45 AUTO, 1000W, z automatycznym sterowaniem
SKU:
LIFT_45_AUTO
Dostępny
673,27 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 100l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 45m |
| Maksymalne ciśnienie | 4,5atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna LIFT 40, 1000W, 230V, z pływakiem
SKU:
LIFT_40_230V
Dostępny
457,47 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 92l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 40m |
| Maksymalne ciśnienie | 4atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna LIFT 35 AUTO, 800W, z automatycznym sterowaniem
SKU:
LIFT_35_AUTO
Dostępny
| Maksymalna wydajność | 100l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 35m |
| Maksymalne ciśnienie | 3,5atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna LIFT 30, 800W, 230V z pływakiem
SKU:
LIFT_30_230V
Dostępny
409,64 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 92l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 30m |
| Maksymalne ciśnienie | 3atm |
| Zasilanie | 230V |
Łącznik ciśnieniowy LCA3
SKU:
LCA_3
Dostępny
Łącznik ciśnieniowy LCA2
SKU:
LCA_2
Dostępny
