Wyświetlanie 289–300 z 423 wynikówPosortowane według najnowszych
Kategorie produktów
Filter by price
Sklep
Elektroniczna pompa obiegowa EPO 25/10/180 230V
SKU:
EPO_25_10_180_230V
Dostępny
507,91 zł z VAT| Waga | 3,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21 × 17 × 23 cm |
| Maksymalna wydajność | 160l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 10m |
| Maksymalne ciśnienie | 1atm |
| Zasilanie | 230V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO PWM 20-6/130
SKU:
EPO_20_6_130_PWM
Dostępny
373,24 zł z VAT| Waga | 1,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14 × 10 × 18 cm |
| Maksymalna wydajność | 42l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 6m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,6atm |
| Zasilanie | 230V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO BR 20-6/130 230V
SKU:
EPO_20_6_130_230V_BR
Dostępny
479,40 zł z VAT| Waga | 2,53 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 10 × 20 cm |
| Maksymalna wydajność | 50l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 6m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,6atm |
| Zasilanie | 230V |
Skrzynka sterująca DY-T02 4kW
SKU:
DY_T02_ 4KW
Dostępny
264,52 zł z VAT| Waga | 1,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 13,5 × 26 cm |
Skrzynka sterująca DY-T02 2.2kW
SKU:
DY_T02_ 2.2KW
Brak na magazynie
243,37 zł z VAT| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 13,5 × 28 cm |
Skrzynka sterująca DY-T02 1.1kW
SKU:
DY_T02_ 1.1KW
Dostępny
243,23 zł z VAT| Waga | 1,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 13,5 × 28 cm |
Skrzynka sterująca DY-T02 0.75kW
SKU:
DY_T02_ 0.75KW
Dostępny
237,43 zł z VAT| Waga | 1,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 13,5 × 28 cm |
Pompa membranowa DOROTKA, 230V, 250W
SKU:
DOROTKA
Dostępny
126,70 zł z VAT| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 11,5 × 29 cm |
| Maksymalna wydajność | 17l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 72m |
| Maksymalne ciśnienie | 7,2atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna DBV750F z pływakiem
SKU:
DBV_750F_230V
Dostępny
501,58 zł z VAT| Waga | 15,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 20 × 44 cm |
| Maksymalna wydajność | 334l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 14,5m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,45atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna DBV550F z pływakiem
SKU:
DBV_550F_230V
Dostępny
| Waga | 18,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 24 × 49 cm |
| Maksymalna wydajność | 360l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 12m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,2atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna DBV250F z pływakiem
SKU:
DBV_250F_230V
Dostępny
328,81 zł z VAT| Waga | 10,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19 × 19 × 42 cm |
| Maksymalna wydajność | 83l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 9m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,9atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna DBV180F z pływakiem
SKU:
DBV_180F_230V
Dostępny
306,93 zł z VAT| Waga | 10,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19 × 19 × 42 cm |
| Maksymalna wydajność | 83l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 8m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,8atm |
| Zasilanie | 230V |
