Wyświetlanie 277–288 z 423 wynikówPosortowane według najnowszych
Kategorie produktów
Filter by price
Sklep
Elektroniczna pompa obiegowa EPO PWM 25-8/130
SKU:
EPO_25_8_130_PWM
Dostępny
388,93 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 57l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 8m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,8atm |
| Zasilanie | 230V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO BR 25-7/180
SKU:
EPO_25_7_180_230V-BR
Dostępny
588,17 zł z VAT| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 10 × 20 cm |
| Maksymalna wydajność | 60l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 7m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,7atm |
| Zasilanie | 230V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO PWM 25-6/180
SKU:
EPO_25_6_180_PWM
Dostępny
354,80 zł z VAT| Waga | 2,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14 × 10 × 21 cm |
| Maksymalna wydajność | 53l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 6m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,6atm |
| Zasilanie | 230V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO LP 25-6/180
SKU:
EPO_25_6_180_LP
Dostępny
321,39 zł z VAT| Waga | 2,63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 10 × 20 cm |
| Maksymalna wydajność | 52l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 6m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,6atm |
| Zasilanie | 230V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO LB 25-6/180
SKU:
EPO_25_6_180_LB
Brak na magazynie
300,06 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 52l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 6m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,6atm |
| Zasilanie | 230V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO BR 25-6/180 230V
SKU:
EPO_25_6_180_230V_BR
Brak na magazynie
553,32 zł z VAT| Waga | 2,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 10 × 20 cm |
| Maksymalna wydajność | 50l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 6m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,6atm |
| Zasilanie | 230V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO PWM 25-6/130
SKU:
EPO_25_6_130_PWM
Dostępny
371,69 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 53l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 6m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,6atm |
| Zasilanie | 230V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO PWM 25-4/180
SKU:
EPO_25_4_180_PWM
Dostępny
342,92 zł z VAT| Waga | 2,08 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14 × 10 × 21 cm |
| Maksymalna wydajność | 42l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 4m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,4atm |
| Zasilanie | 230V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO LP 25-4/180
SKU:
EPO_25_4_180_LP
Dostępny
313,62 zł z VAT| Waga | 2,63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 10 × 20 cm |
| Maksymalna wydajność | 46l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 4m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,4atm |
| Zasilanie | 230V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO LB 25-4/180
SKU:
EPO_25_4_180_LB
Dostępny
300,70 zł z VAT| Waga | 2,67 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 14 × 20 cm |
| Maksymalna wydajność | 46l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 4m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,4atm |
| Zasilanie | 230V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO BR 25-4/180 230V
SKU:
EPO_25_4_180_230V-BR
Dostępny
505,80 zł z VAT| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 10 × 21 cm |
| Maksymalna wydajność | 42l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 4m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,4atm |
| Zasilanie | 230V |
Elektroniczna pompa obiegowa EPO 25/12/180 230V
SKU:
EPO_25_12_180_230V
Dostępny
529,03 zł z VAT| Waga | 3,33 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21 × 17 × 23 cm |
| Maksymalna wydajność | 160l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 12m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,2atm |
| Zasilanie | 230V |
