Wyświetlanie 301–312 z 423 wynikówPosortowane według najnowszych
Kategorie produktów
Filter by price
Sklep
Pompa zatapialna DBV1500F z pływakiem
SKU:
DBV_1500F_230V
Dostępny
623,95 zł z VAT| Waga | 21,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29 × 25,5 × 54 cm |
| Maksymalna wydajność | 360l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 25m |
| Maksymalne ciśnienie | 2,5atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna DBV1100F z pływakiem
SKU:
DBV_1100F_230V
Dostępny
526,92 zł z VAT| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28,5 × 21 × 48 cm |
| Maksymalna wydajność | 392l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 14m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,4atm |
| Zasilanie | 230V |
Łącznik ciśnieniowy BSK-3w1 zintegrowany z manometrem
SKU:
BSK_3W1
Brak na magazynie
50,69 zł z VAT| Waga | 0,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 12 × 16 cm |
Wyłącznik ciśnieniowy BSK-3
SKU:
BSK_3_OBROTOWA_KOŃCÓWKA
Dostępny
26,40 zł z VAT| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,5 × 6 × 10,5 cm |
Wyłącznik ciśnieniowy BSK-2
SKU:
BSK_2
Dostępny
21,12 zł z VAT| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,5 × 6 × 10,5 cm |
Sterownik pompy BRIO TOP z przyłączem 5/4″
SKU:
BRIO_TOP_5/4"
Dostępny
685,85 zł z VAT| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 14 × 26 cm |
Sterownik pompy BRIO TOP z przyłączem 1″
SKU:
BRIO_TOP_1"
Dostępny
642,98 zł z VAT| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 14 × 26 cm |
Sterownik pompy BRIO NEW
SKU:
BRIO_NEW
Dostępny
248,02 zł z VAT| Waga | 0,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,5 × 10,5 × 20,5 cm |
Sterownik pompy AUTOPRESS
SKU:
AUTOPRESS
Dostępny
109,59 zł z VAT| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22 × 13,5 × 17,5 cm |
Pompa głębinowa 90SDM216-0.75kW, 230V 3,5″
SKU:
3.5" 90SDM_216_075KW_230V_R
Dostępny
749,73 zł z VAT| Waga | 15,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 113 × 20 × 13,5 cm |
| Maksymalna wydajność | 75l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 107m |
| Maksymalne ciśnienie | 10,7atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa głębinowa 90QJD4/19-1.5kW, 230V 3,5″
SKU:
3.5" 90QJD_419_1.5_230V
Dostępny
939,90 zł z VAT| Waga | 20,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 × 19 × 12,5 cm |
| Maksymalna wydajność | 115l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 110m |
| Maksymalne ciśnienie | 11atm |
| Zasilanie | 230V |
