Wyświetlanie 217–228 z 423 wynikówPosortowane według najnowszych
Kategorie produktów
Filter by price
Sklep
Pompa zatapialna TP750 z pływakiem
SKU:
TP750
Dostępny
| Maksymalna wydajność | 230l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 8m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,8atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna TP400 z pływakiem
SKU:
TP400
Dostępny
| Maksymalna wydajność | 130l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 5m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,5atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna TOP INOX 650F z pływakiem
SKU:
TOP_INOX_650F
Dostępny
766,62 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 200l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 7m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,7atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna TOP INOX 650 z pionowym pływakiem
SKU:
TOP_INOX_650_PIONOWY_PŁYWAK
Dostępny
| Maksymalna wydajność | 200l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 7m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,7atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna TOP INOX 1100F z pływakiem
SKU:
TOP_INOX_1100F
Dostępny
835,26 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 300l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 10m |
| Maksymalne ciśnienie | 1atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna TOP INOX 1100 z pionowym pływakiem
SKU:
TOP_INOX_1100_PIONOWY_PŁYWAK
Dostępny
844,48 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 300l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 10m |
| Maksymalne ciśnienie | 1atm |
| Zasilanie | 230V |
