Wyświetlanie 133–144 z 423 wynikówPosortowane według najnowszych
Kategorie produktów
Filter by price
Sklep
Pompa zatapialna 50GNWQ 9.22
SKU:
50GNWQ_9_22_2.2
Dostępny
1431,28 zł – 1480,84 złZakres cen: od 1431,28 zł do 1480,84 zł z VAT| Waga | 39,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 62 × 30 × 32 cm |
| Maksymalna wydajność | 150l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 22m |
| Maksymalne ciśnienie | 2,2atm |
| Zasilanie | 230V, 400V |
Pompa zatapialna 50GNWQ15-15-1.5
SKU:
50GNWQ_15_15_1.5_230V
Brak na magazynie
1108,23 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 250l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 15m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,5atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna 40G22.2
SKU:
40G_22.2
Dostępny
2421,30 zł z VAT| Waga | 42,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 63 × 23 × 28 cm |
| Maksymalna wydajność | 330l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 26m |
| Maksymalne ciśnienie | 2,6atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa zatapialna 40G21.5
SKU:
40G_21.5
Dostępny
2166,45 zł z VAT| Waga | 40,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 63 × 23 × 28 cm |
| Maksymalna wydajność | 300l/min |
| Maksymalne podnoszenie | 18m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,8atm |
| Zasilanie | 400V |
Pompa zatapialna 40G21.1SF
SKU:
40G_21.1SF
Dostępny
1662,09 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 210l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 17m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,7atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna 40G21.1S
SKU:
40G_21.1S
Dostępny
1719,09 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 210l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 17m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,7atm |
| Zasilanie | 230V |
Zestaw hydroforowy JET100A
Dostępny
508,54 zł – 854,43 złZakres cen: od 508,54 zł do 854,43 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 60l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 50m |
| Maksymalne ciśnienie | 5atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna GESSPIT T14
SKU:
T14
Dostępny
1847,19 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 300l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 13m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,3atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna GESSPIT T14P
SKU:
T14_P
Dostępny
2110,22 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 300l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 13m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,3atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna GESSPIT J14
SKU:
J14
Dostępny
1484,24 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 300l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 13m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,3atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa membranowa DOROTKA PRO
SKU:
DOROTKA_PRO
Dostępny
274,54 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 15l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 90m |
| Maksymalne ciśnienie | 9atm |
| Zasilanie | 230V |
Pompa zatapialna GESSPIT J14P
SKU:
J14_P
Dostępny
1458,47 zł z VAT| Maksymalna wydajność | 300l/min |
|---|---|
| Maksymalne podnoszenie | 13m |
| Maksymalne ciśnienie | 1,3atm |
| Zasilanie | 230V |
